Всімпривіт?
А це ми #Dieze?, Дієз, Диез
І наша рубрика «Різномаїття стилів».

Сьогодні мова піде про Африканский стиль ? у оздобленні приміщень, який набуває дедалі більшої популярності в сучасному суспільстві.

Завважте, що останні декілька років у світі відбувається справжній еко-бум: споживачам потрібно все натуральне і екологічне, і це стосується не лише продуктів харчування?, одягу та косметики?, але і дизайну інтер’єру.

Але, що значить оформити квартиру, або будинок в африканському стилі? Перш за все, всі фарби повинні бути виключно теплими — адже все-таки спекотна Африка?! Крім того, кольорова гамма нагадує відтінки навколишнього світу — сонце, світле небо, пісок, глину і т.п. Тому у цьому стилі практично немає холодних відтінків, навіть білий має теплий молочний напівтон. Але завдяки цьому кімната в Африканському стилі завжди здається наповненою сонячним світлом?!

Ще одна з найбільш характерних рис африканського стилю — меблі з темного дерева?, що здаються начебто «неотесаними» і «надто природніми» – нібито зробленими «сільським майстром»??‍?.

Щодо м’яких меблів ?, то в них для оббивки використовуються яскраві етнічні принти, або ж тканини, що імітують шкури тварин. Також дуже хороші меблі з ротангу, а в наших умовах підійде і лоза, яка також абсолютно натуральна і довговічна.

А так як племена в Африці відомі своєю пристрастю до прикладного мистецтва, то Ви також зможете повторити щось подібне у себе в будинку — в якості малюнка на стінах або двері.

Ось Вам декілька прикладів меблів у Африканському стилі, які ми знайшли для Вас на теренах інтернету?.
Спальня в Африканському стилі!
Оберіть, що Вам буде до вподоби, а ми втілимо Вашу меблеву мрію у життя?.

Тоді терміново телефонуйте
☎️ 063 888 57 56
І пам’ятайте☝️, все починається з заміру??
Для Вас ми зробили його БЕЗКОШТОВНИМ?‼️
Майстер приїде до Вас із зразками, каталогами, та масою ідей?
Для Вас ми працюємо без вихідних☝️
І пам’ятайте, наші клієнти важливі для нас?
#dieze #DIEZE #мебель_dieze #мебелькиев

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню