Привіт?
І з Вами знову ми #Dieze?#Дієз, #Диез
І рубрика #Різномаїттястилів
Сьогодні ми хочемо поговорити про стиль Лофт⛓.
Щоб зрозуміти ідею цього стилю потрібно дізнатись про історю його походження?.
Від початку, словом «Loft» називали верхні поверхи, або горища фабрик, заводів та інших промислових будівель?. Через різке підвищення цін на землю?, власники виробництв перевели свої виробничі потужності у передмістя, залишивши величезні приміщення у містах на призволяще?.

Через низьку вартість ці приміщяння, одразу, впали в око? представникам богеми???. Неймовірний простір та велика кількість природнього освітлення ? ідеально підходила для творчих майстерень та галерей?. У 60-х роках стиль Loft підкорив серце, засновника поп-арту, Енді Уорхола?. Цей напрямок набирав все більшу популярність, та врешті решт, із категорії бюджетних, перейшов до елітних?.
Меблі для кухні у стилі ЛОФТ⛓

відіграють важливу роль , окрім оснвного функціонального навантеження( зберігання речей), у них є і додаткова задача — зонування приміщення☝️.
Меблі в цьому стиль можуть бути фактично будь які ?, але більш ефектно виглядають комбінації антикваріату із сучасними мінмалістичними виробами ? (наприклад комод на гнутих ніжках та хромована шафа).

Популярним рішенням є навісні полички замість підвисних шаф?.До них обов’язково додають місткі нижні модулі із дверцятами або монолітними фасадами?.
Також чудово підійде до інтерєру у стилі лофт барна стійка?, або кухонний острів?.Це дуже ефективні елементи зонування із високим рівнем функціональності , яку так любить лофт?.
Ну що, і Вам схотілось забацати щось собі у стилі лофт⛓.
То терміново телефонуйте нам
☎️ 063 888 57 56
І пам’ятайте☝️, все починається з заміру??
Для Вас ми зробили його БЕЗКОШТОВНИМ?‼️
Майстер приїде до Вас із зразками, каталогами, та масою ідей?
Для Вас ми рпацюємо без вихідних☝️
І пам’ятайте, ми готові втілити будь яку Вашу меблеву фантазію в життя?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Заполните поле
Заполните поле
Пожалуйста, введите корректный адрес email.
Вы должны согласиться с условиями для продолжения

Меню